Konut Sigortası

Felaketler başınıza gelmeden aklınıza getirmek iyi sigortacının görevi. Tüm tatsızlığına rağmen sigortacınıza kulak verin.

Eviniz var. Ne güzel. Aç kalsam da işsiz kalsam da açıkta kalmam diyebiliyor musunuz peki? Cevabınız evet ise ve konut sigortanız yoksa fena halde yanılıyorsunuz demektir.

Uzun yıllar hayalini kurduğunuz evinizde mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmek için mutlaka konut poliçesi yaptırmalısınız.

Yangının, ne zaman nasıl çıkacağını kimse bilemeyeceği gibi siz ne kadar dikkatli olursanız olun alttaki ya da yandaki komşunun ocakta bir şey unutmayacağından ne kadar emin olabilirsiniz?

Terör ve sabotaj artık tüm büyük kentlerin korkulu rüyası.

Depremi hatırlatmaya gerek bile yok. O kendisini sık sık hatırlatıyor zaten

Pek çok ev sahibinin en büyük sıkıntısıdır su borularındaki patlaklar. Hem sizin evinize hem de komşularınıza vereceği zarar pahalıya patlar size. Sizin ki patlamasa üst komşunuzun tesisatı arızalansa da başka bir bela.

Aklınıza gelen ya da gelmeyen pek çok riske karşı sürekli tetikte beklemek, en kötüsü birinin gerçekleşmesi halinde bile yerine koyamamak riskini niçin taşıyorsunuz.

Muhtemelen çok pahalı olduğunu düşündüğünüz ve hiç sormadığınız konut sigortası fiyatını duyduğunuzda belki de şimdiye kadar niye yaptırmadım diye kendinize çok kızacaksınız.

Eviniz mi pahalı arabanız mı? Arabanız olmayınca mı daha çok sıkıntı çekersiniz eviniz olmayınca mı? Arabanız sigortalıda eviniz niçin sigortalı değil o zaman.

Üstelik taksitle, üstelik pek çok avantajıyla birlikte.

Anahtarı içerde unuttunuz kapıda kaldınız. Bu saatte çilingiri nerden bulacağım diye dert etmeyeceksiniz. Konut yardımı sizin arayıp da bulamayacağınız en yakınınızda ki çilingiri bir telefonla size ücretsiz gönderecek.

Su tesisatında arıza var. İşte şimdi paranızla rezil olma zamanı.iyi bir tesisatçı arayıp bulmak dünyanın en zor işlerinden biri. Konut yardım hizmetleri ile İyi bir tesisatçı saat kaç olursa olsun günlerden hangisi olursa olsun her zaman emrinizde. Üstelik yine ücretsiz.

Konut poliçesi ile birlikte ücretsiz çilingir, su arıza, elektrik arıza, cam kırılması hizmetleri ve daha pek çok konuda alacağınız yardım hizmetleri için daha fazla gecikmeyin.

Konut Sigortası Genel Şartları

Paylaş

Hizmetler

Faydalı Bilgiler

Konut Sigortası

Evinizi ve ailenizi koruma altına alan en önemli sigortadır. Konut sigortaları evinizi yıkılmalardan, hırsızlıktan, terörden ve kazalardan korumayı amaçlayan bir sigorta çeşididir. Konut sigortaları evinizi yıkılmalardan, hırsızlıktan, terörden ve kazalardan korumayı amaçlayan bir sigorta çeşididir. Yeni gelen günün ne getireceği bilinmeyeceğinden konut sigortası yaşanabilecek risklere karşı size teminat altına alır. Evinizin bir teminat altında olduğunu bilmek evden uzaklaştığınız her an size güvende hissettir. Aylık taksitler ile evinizi sigorta altına alabilirsiniz. Bu sigortalar yıllık olarak yapılır. Her sene yenilenebilir. Uzun süre aynı sigorta şirketinden konut sigortası yapıyorsanız ödemelerde indirimler de söz konusu olacaktır.

Etiketler